Piątek to ostatni dzień, aby otrzymać świadczenie wychowawcze 500+ z wyrównaniem od kwietnia.
Aby otrzymać świadczenie z wyrównaniem za kwiecień, maj i czerwiec, wniosek o 500+ należy złożyć do 1 lipca włącznie. Wnioski elektroniczne można składać do godz. 23:59. Po tym terminie świadczenie będzie przyznawane od bieżącego miesiąca.




















