• Ośrodek Pomocy Społecznej
  w Deszcznie

BIP

W dniach od 9  do 12 maja 2022 osoby niepełnosprawne z terenu naszej Gminy miały zorganizowany wyjazd do Pensjonatu PISZ w Pobierowie, uroczej, nadmorskiej miejscowości, słynącej z czystych plaż, pachnących lasów sosnowych i swoistego, nadmorskiego klimatu. Ośrodek znajdował się w środku lasu sosnowego, zaledwie 250 m od morza.
Pobierowo ma ok. 3 km długości; położone jest w zachodniej części gminy Rewal, w skład której wchodzi siedem niedużych miejscowości turystycznych: Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Śliwin, Niechorze i Pogorzelica.
Podczas wspólnie spędzonych dni przewidziano wiele atrakcji, w tym: wieczorek taneczny wraz z oprawą muzyczną i degustacją potraw z grilla, wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, korzystanie z Trasy Letniskowego Szlaku i pozostałych tras spacerowych, poznawanie lokalnych zabytków oraz korzystanie z udogodnień w kompleksie hotelowym.
Wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę. Wypoczywające osoby niepełnosprawne, w kąpieli słonecznej nabierały zdrowia,  a przemili gospodarze Pensjonatu dwoili się i troili, by umilić czas swoim gościom.
Wyjazd regeneracyjny dla osób niepełnosprawnych – mieszkańców naszej gminy został dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zapraszamy do fotorelacji z wyjazdu.

 

 • Fundusze Europejskie
 • BIP
 • Urząd Wojewódzki
 • Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej
 • OPS
 • Gmina Deszczno
 • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
 • Powiatowy Urząd Pracy
 • Niebieska Linia