• Ośrodek Pomocy Społecznej
    w Deszcznie

Dział Pracy socjalnej i usług opiekuńczych 95 728 76 59 lub 95 752 23 58

1. Stanowisko ds. pierwszego kontaktu

Katarzyna Franków
katarzyna.frankow@deszczno.pl

tel. 95 752 23 58

2. Stanowisko ds. pracy socjalnej

Dorota Sikorska

dorota.sikorska@deszczno.pl

tel. 95 728 76 59

Zbigniew Pioch

zbigniew.pioch@deszczno.pl

tel. 95 728 76 59

3. Stanowisko ds. usług

Magdalena Wartecka
magdalena.wartecka@deszczno.pl

tel. 95 752 23 58

4. Stanowisko ds. świadczeń przyznawanych decyzją

Agnieszka Łodziato
agnieszka.lodziato@deszczno.pl

tel. 95 728 76 59

Katarzyna Sęga

katarzyna.sega@deszczno.pl

tel. 95 728 76 59

Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego – 95 728 76 73

Dział obsługuje również KDR, GKDR,KIS oraz realizacje projektów

Róża Kopczyńska
roza.kopczynska@deszczno.pl

Emilia Rogala
emilia.rogala@deszczno.pl 

Anna Brzozowska
anna.brzozowska@deszczno.pl

Kamila Nabrzeska

kamila.nabrzeska@deszczno.pl

Asystent Rodziny – 95 728 76 59 
Anna Dolecka, Małgorzata Helak

Główna Księgowa 95 751 20 00

Paulina Borowska
paulina.borowska@deszczno.pl

  • Fundusze Europejskie
  • BIP
  • Urząd Wojewódzki
  • Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej
  • OPS
  • Gmina Deszczno
  • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
  • Powiatowy Urząd Pracy
  • Niebieska Linia