• Ośrodek Pomocy Społecznej
    w Deszcznie

Dział Pracy socjalnej i usług opiekuńczych 95 728 76 59

Maria Butrym
maria.butrym@deszczno.pl

Katarzyna Franków
katarzyna.frankow@deszczno.pl 

Magdalena Wartecka
magdalena.wartecka@deszczno.pl 

Danuta Zaniewska
danuta.zaniewska@deszczno.pl

Adriana Kondzior
adriana.kondzior@deszczno.pl

Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego – 95 728 76 73

Dział obsługuje również KDR, GKDR,KIS oraz realizacje projektów

Marta Gutowska
marta.gutowska@deszczno.pl

Róża Śniegocka
roza.sniegocka@deszczno.pl

Emilia Rogala
emilia.rogala@deszczno.pl 

Asystent Rodziny – 95 728 76 59 
Mirosław Troczewski

Główna Księgowa 95 751 20 00
paulina.borowska@deszczno.pl

  • BIP
  • Urząd Wojewódzki
  • Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej
  • OPS
  • Gmina Deszczno
  • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
  • Powiatowy Urząd Pracy
  • Niebieska Linia